Zooyka – nowa marka ubrań dla psów i kotów

W ostatnim czasie niezwykle popularna staje się moda dla psów i kotów. Widok psa w ubranku przestał kogokolwiek dziwić. Właściciele psów sięgają po różne ubrania dla swoich małych przyjaciół. Niektórzy robią to z troski, jako zabezpieczenie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi – deszczem, wiatrem czy zimnem, inni zaś – w celu zwiększenia atrakcyjności wyglądu ich pupilów.

Ubrania dla psów są niezwykle funkcjonalne oraz bogate w walory estetyczne. Projektami ubrań zajmują się nawet znani designerzy, którzy tworzą co raz ciekawsze propozycje. Moda zwierzęca jest bardzo ciekawa i oryginalna. Odpowiedni dobór ubrań dla czworonoga może przynieść naprawdę dobre rezultaty. Zwierzęta wyglądają elegancko i stylowo. To bez wątpienia bardzo ciekawa propozycja dla właścicieli psów.

Zooyka – nowa marka ubrań dla psów

Wychodząc naprzeciw potrzebom miłośników zwierząt, powstała nowa marka zwierzęcych ubrań – Zooyka. To polska marka, która realizuje wiele projektów związanych z modą dla zwierząt. Zooyka jest marką, która stawia przede wszystkim na jakość oraz niebanalny styl. Ubrania szyte są w polskich szwalniach. Każdy właściciel czworonoga będzie mógł zakupić fenomenalne ubrania marki Zooyka. Bogata gama produktów pozwoli na wybór odpowiedniego modelu pod własne oczekiwania i preferencje. Zooyka to marka, która doskonale zna potrzeby właścicieli psów. Kolekcje, które stworzyła wpiszą się nawet w najbardziej wymagające oczekiwania. Ubrania marki Zooyka są zaprojektowane tak, aby nie krępowały ruchów psa. Pupil będzie czuł się w nich swobodnie, ciepło i bezpiecznie. Ubrania są łatwe do założenia. Doskonale chronią przed zimnem, wiatrem, czy śniegiem i zachwycają swym kapitalnym wyglądem. Ponadto każde ubranko zostało wyposażone w odblaskowe elementy, zapewniające bezpieczeństwo i dobrą widoczność psa wieczorem i w nocy.

Historia zwierzęcych ubrań

Początki zwierzęcej mody sięgają już czasów starożytnych, gdzie ubrania pełniły wyłącznie rolę funkcyjną. Psy odziewane były w swego rodzaju zbroję, która miała za zadanie chronić zwierzę. W Renesansie, moda dla psów przybrała już charakter estetyczny. Psy były odziewane w piękne, dostojne ubrania, które nadawały kunsztu i elegancji w ich wyglądzie. Ubranka dla psów to nie tylko kubraczki ale również chusty, bandany czy buty chroniące łapki przed mrozem, solą i chemią sypaną w zimę na chodniki. Zapoczątkowali je Eskimosi, którzy w ten sposób chronili łapy zwierząt przed niezwykle niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Zastosowanie praktyczne

Psia moda nie jest jedynie dla ozdoby. Aspekt praktyczny odgrywa niekiedy znacznie ważniejszą rolę. Ubrania dla zwierząt doskonale chronią przed przemarznięciem, przewianiem czy przemoczeniem. Co prawda nadal moda zwierzęca jest traktowana przez wiele osób jako głupi wymysł, jednak w przypadku konkretnych ras jest nawet niezbędna. Stroje, które mają za zadanie chronić przed zimnem – przeznaczone są szczególnie dla psów o krótkiej sierści, które niekorzystnie znoszą niskie temperatury i wiatr. Takie ubrania sprawdzą się także w przypadku małych piesków oraz starszych i schorowanych psów, które wymagają szczególnej opieki.

Ubrania dla psów przybiera zupełnie nową postać. Z roku na rok prężne się rozwija i zaskakuje nowymi projektami. Warto pamiętać, iż zwierzęce ubrania stanowią ważny element praktyczny, który może przynieść wiele korzyści. Marka Zooyka jest polską marką, która nie boi się wyzwań i stawia na bezpieczeństwo i komfort naszych małych przyjaciół.

You might like

© 2023 Family 2012 - WordPress Theme by WPEnjoy Projekt: WGM