Feromony w kosmetykach – nowości rynkowe

Już w starożytności zauważono, że niektóre zapachy działają na zmysły, zwiększając szanse na znalezienie partnera czy też partnerki. Każdy człowiek wydziela swoje własne feromony, które niestety w większości są tłumione przez inne zapachy w postaci mydła, kremów, żeli czy dezodorantów. Substancje te zostały wykorzystane w kosmetyce do produkcji perfum, których zdaniem jest przyciągnięcie uwagi innych osób. Działają one jak pewno rodzaju wabik, wywołując różnorakie reakcje.

Perfumy z feromonami – czy to działa?

Na rynku dostępnych jest cała masa najróżniejszych perfum z feromonami, których działanie jest mniej lub bardziej skuteczne. Dobrej jakości produkt rzeczywiście jest w stanie zwiększyć podniecenie drugiej osoby, uczynić nas bardziej atrakcyjnymi w oczach innych i pomóc przełamać pewne bariery/lody. Działanie feromonów zostało już niejednokrotnie udowodnione naukowo. Połączenie kilku feromonów w bardzo wysokim stężeniu sprawia, że nie sposób jest nie zauważyć efektów w postaci silnego pobudzenia seksualnego oraz traktowania nas z większym szacunkiem i poważaniem przez otoczenie. Perfumy z feromonami wpływają zarówno na adorowaną osobę, jak również na konkurentów i na nas samych. Osoba skropiona tego typu produktem może zaobserwować, że inne osoby z jego otoczenia stają się bardziej rozmowne i towarzyskie oraz chętniej flirtują. Zwiększa się po prostu zainteresowanie naszą osobą i stajemy się w oczach innych bardziej atrakcyjni. Z kolei konkurencja darzy nas większym szacunek i szuka u nas aprobaty. Wszystko to wpływa na większą pewność siebie i ochotę na przeżycie niezapomnianych przygód.

Nowości na rynku feromonów

Feromony same w sobie są substancjami bezwonnymi, ale skutecznie wpływającymi na reakcje naszego umysłu i ciała. Dzięki nim nawiązywanie nowych relacji jest znacznie łatwiejsze. Możemy cieszyć się także większym powodzeniem. Na uwagę zasługuje stosunkowo nowy produkt na rynku, który zyskał już sobie przychylność wielu użytkowników. Pheroamore jest niepowtarzalną mieszanką zapachową, która pobudza obszary mózgu odpowiedzialne za pobudzenie seksualne i uległość. Poprawia ona samopoczucie i zwiększa zaufanie oraz roztacza aurę bezpieczeństwa.

You might like

© 2023 Family 2012 - WordPress Theme by WPEnjoy Projekt: WGM